Topór strażacki dielektryczny amerykański NUPLA jednostronny płaski

Topór strażacki dielektryczny amerykański NUPLA jednostronny płaski

  • Topór strażacki dielektryczny amerykański NUPLA - jednostronny, płaski, służy do usuwania przeszkód terenowych w celu dotarcia do poszkodowanych lub w celu ewakuacji.
Rozmiar

645,75 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Wysyłka
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Topór strażacki dielektryczny amerykański NUPLA jednostronny płaski


Dla kogo?

Dla straży pożarnych.

Cechy produktu:

Topór strażacki dielektryczny amerykański NUPLA - jednostronny, płaski, służy do usuwania przeszkód terenowych w celu dotarcia do poszkodowanych lub w celu ewakuacji. Stosowany również do wyrąbywania belek konstrukcji drewnianych, wyważania drzwi, wycinania otworów w pokryciach dachowych.  Cechą dodatkową topora, jest dielektryczna rękojeść wykonana z innowacyjnego materiału, jakim jest NuplaGlass. Dzięki takiemu rozwiązaniu narzędzie w sposób idealny sprawdzi się podczas działań w środowisku zagrożonym porażeniem prądem elektrycznym. Dodatkowo polecamy wykorzystywanie podręcznego uniwersalnego narzędzia, jakim jest Halligan dielektryczny NUPLA. Wraz z toporem strażackim sprawdzą się nawet podczas najtrudniejszych działań.

Zalety rękojeści Nuplaglas TCP:

  • Łamliwość rączki 10x wytrzymalsza niż drewno, 3x wytrzymalsza niż stal
  • Odporność na chemikalia przemysłowe nawet w ujemnych temperaturach
  • Obojętna na wilgoć: nie koroduje, nie gnije, nie wchłania
  • Komfortowa temperatura uchwytu przy niskich temperaturach

 

Dane techniczne:

Waga

3,1 kg

Długość całkowita

91 cm

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Dafco NVWięcej
ProducentRaptor Supplies BVAdres: Raptor Supplies BV Handelsweg 3BKod pocztowy: 3707 NGMiasto: ZeistKraj: HolandiaNumer telefonu: +31-20-2170638Adres email: contact@raptorsupplies.nl
Podmiot odpowiedzialnyDafco NVAdres: Stationsstraat 176 bus AKod pocztowy: 8850Miasto: ArdooieKraj: BelgiaAdres email: info@dafco.be
Waga
3,1 kg
DŁUGOŚĆ
Całkowita 91 cm
Masz pytanie dotyczące tego produktu?Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie do tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.
Masz pytani dotyczące tego produktu?
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel