Półmaska wielokrotnego użytku SECURA 2000

Półmaska wielokrotnego użytku SECURA 2000

  • Półmaska dwufiltrowa SECURA przystosowana do umieszczenia filtrów przeciwpyłowych, pochłaniaczy par i gazów, wkładów filtrujących P2SL i P3 przeciwko pyłom, dymom i mgłom toksycznym. Wbudowany zawór wdechowy. Regulowany system zapinania.
Rozmiar
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt dostępny pod zamówienie - Zapytaj o produkt: oferta@supron1.com.pl
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny pod zamówienie - Zapytaj o produkt: oferta@supron1.com.pl
Wysyłka
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Półmaska dwufiltrowa SECURA przystosowana do zamocowania symetrycznie dwóch plastikowych korpusów łącznika puszkowego, w których umieszczane mogą być:

  • filtry przeciwpyłowe,
  • pochłaniacze par i gazów,
  • wysokoskuteczne wkłady filtrujące P2SL i P3 przeciwko pyłom, dymom i mgłom toksycznym.
Osoba odpowiedzialna
P.P.U.H. SUPRON 1 Spółka Jawna Zenon Piasny, Zygmunt CzarnotaWięcej
Adres: Kluczewska 3Kod pocztowy: 32-300Miasto: OlkuszKraj: PolskaNumer telefonu: 32 64 55 222Adres email: sklep@supron1.com.pl
Masz pytanie dotyczące tego produktu?Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie do tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.
Masz pytani dotyczące tego produktu?
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel