Szukaj

Supron1

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Maska ochronna Eagle FR FireCat do pożarów w przestrzeniach otwartych

Nowy produkt

Maska Eagle FR FireCat jest najbardziej wszechstronną maską ochronną dedykowaną do pożarów w przestrzeniach otwartych. Wszystkie elementy są wykonane z zaawansowanych materiałów ognioodpornych, dzięki czemu Eagle FR FireCat oferuje maksymalną ochronę przed poparzeniami twarzy oraz szyi.

Więcej szczegółów

Maska Eagle FR FireCat jest najbardziej wszechstronną maską ochronną dedykowaną do pożarów w przestrzeniach otwartych. Wszystkie elementy są wykonane z zaawansowanych materiałów ognioodpornych, dzięki czemu Eagle FR FireCat oferuje maksymalną ochronę przed poparzeniami twarzy oraz szyi.

Maska wyprodukowana z materiału CarbonX, którego struktura, w przeciwieństwie do innych materiałów ognioodpornych, nie pęka podczas ekspozycji na wysokie temperatury, dzięki czemu maksymalnie zabezpiecza wrażliwe elementy twarzy oraz szyi.

Zalety:

- Materiał wykonania - CarbonX
- Jeden rozmiar, elastyczna po bokach, idealnie dopasowana do twarzy
- Zapięcie VELCRO® z tyłu głowy
- Boczne paski VELCRO® umożliwiające idealne dopasowanie
- Odpinane, elastyczne paski w górnej części maski,
- Ukryty metalowy nosek gwarantujący dobre przyleganie do twarzy


Dodatkowa ochrona filtrująca

Maska do gaszenia przestrzeni otwartych FireCat jest wyposażona w ukrytą kieszeń wewnętrzną, w której w razie potrzeby można umieścić dodatkowy filtr, np. półmaskę filtrującą - sugerowane FFP2 lub FFP3 [opcja dodatkowa na zapytanie]


Uwaga: jednorazowe półmaski filtrujące nie powinny być używane podczas działań w zakresie gaszenia pożarów wewnętrznych i innych pożarów zbliżonych do nich charakterystyką. Półmaska, przez którą oddychanie staje się utrudnione, przykładowo z uwagi na zapchany lub uszkodzony filtr, powinna zostać usunięta i zastąpiona nową.

Rozmiar: uniwersalny

Certyfikowana zgodnie z: ISO EN 11612