Szukaj

Elektryczne zanurzeniowe

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Pompa zanurzeniowa 3-fazowa HCP PUMP 80ASN22.2 z nasadą storz 75

Nowy produkt

Pompy typu AS wyposażono w układ ochrony silnika zabezpieczający go przed spaleniem w wyniku wysokiej temperatury, spadku napięcia lub zablokowania wirnika.

Więcej szczegółów

ZASTOSOWANIE

80ASN22.2 to doskonały wybór do odwodnień, pompy typu AS znajdują zastosowanie w budownictwie, kopalniach, przy odwadnianiu tuneli, wykopów, kanałów i zbiorników wodnych. Przeznaczone do pompowania wody zanieczyszczonej piaskiem. kamieniami, szlamem, iłem i podobnymi materiałami o łącznej zawartości cząstek stałych do 10%.
Temperatura tłoczonego medium nie powinna przekraczać 40o C, masa właściwa 1100kg/m3, a wartość pH znajdować się w przedziale 6-9.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Pompy typu AS wyposażono w układ ochrony silnika zabezpieczający go przed spaleniem w wyniku wysokiej temperatury, spadku napięcia lub zablokowania wirnika. Podwójna uszczelka mechaniczna wraz z dodatkową uszczelką (gufero) zapewniają wodoszczelność. Powierzchnie uszczelniające wykonano z węgliku krzemu, który wyróżnia się wysoką odpornością mechaniczną co gwarantuje długą i bezawaryjną pracę.

 

PRODUCENTHCP PUMP
TYP80ASN22.2
MOC2.2 kW
NAPIĘCIE400 V
KRÓCIEC TŁOCZNY 80 mm
PARAMETRY TŁOCZNE wg wykresu
WYMIARY 561x235x235 mm
WAGA 39 kg
DŁUGOŚĆ KABLA 15 m
PŁYWAKNIE