Szukaj

Kategorie

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2009

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Informatyk / Webmaster
(woj. małopolskie, Olkusz)

Wymagania:

  • Znajomość języków HTML/HTML5, PHP4/PHP5,
  • Obsługa programów graficznych (CorelDraw, Gimp, AdobeFlash, itp.),
  • Znajomość MySQL, DirectAdmin, oprogramowania Prestashop, WordPress
  • Uczciwość i pracowitość oraz samodzielność w działaniu,
  • Kmunikatywność i inicjatywa we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych,
  • Dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Administracja stronami www oraz sklepem internetowym,
  • Przygotowywanie materiałów graficznych do druku, banerów i grafik na www,
  • Optymalizacja, czyszczenie i konfiguracja komputerów klasy PC, laptopów,
  • Administracja sieciami wewnętrznymi, zarządzanie siecią telekomunikacyjną,
  • „Help desk" – bieżąca pomoc pracownikom firmy.

Oferujemy:

  • Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w stabilnej firmie z 28-letnim doświadczeniem,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres email: praca@supron1.com.pl w temacie wiadomości wpisując „Informatyk Olkusz”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty.
Nie udzielamy informacji telefonicznych ani mailowych.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.U.H. Supron1 Spółka jawna, Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota w zakresie obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.