Targi IFRE-EXPO już za nami! Kominiarka PREVENT z wyróżnieniem Komendanta Głównego

IFRE-EXPO 15–17 czerwca w Kielcach – największe święto strażackie
W dniach 15–17 czerwca w Kielcach odbyły się targi IFRE-EXPO, uznawane za największe święto branży pożarniczej w Polsce. Nas również nie mogło tam zabraknąć.
Odwiedzający mogli znaleźć nas na stoisku F-36, gdzie prezentowaliśmy rozwiązania i produkty marek takich jak Courant, Ramfan, Penkert, Dräger oraz Völk.
Pierwszego dnia targów nasze stoisko odwiedził Maciej Iwiński (Born To Rescue), który rozmawiał z uczestnikami o znaczeniu treningu ogniowego w codziennej służbie strażaka.
Z kolei Waldemar Pruss, autor książki „Strażak. Życie w ciągłej akcji”, przygotował dla odwiedzających personalizowane dedykacje w swoich egzemplarzach.





Wyróżnienie Komendanta Głównego PSP dla Eagle FR PREVENT
Drugiego dnia targów Komisja Konkursowa jednogłośnie przyznała Wyróżnienie Specjalne Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej dla Kominiarki Barierowej Eagle FR PREVENT .
To ogromne wyróżnienie potwierdza, że rozwiązania, które oferujemy, realnie wpływają na zdrowie i bezpieczeństwo strażaków.

Przez trzy dni targów odbyliśmy z Wami wiele merytorycznych rozmów, które dały nam ogrom energii i motywacji do dalszej pracy. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w całej Polsce!




