Szukaj

Sprzęt pralniczy i suszący

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Sprzęt pralniczy i suszący Ilość produktów w kategorii: 4

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Zestaw do prania, dezynfekcji i impregnacji odzieży specjalnej. Zawiera w sobie profesjonalną pralnico-wirówkę, posiadająca możliwość podłączenia systemu automatycznego dozowania oraz zestaw detergentów do prania, dezynfekcji i impregnacji ubrań specjalnych.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Zestaw do prania, dezynfekcji i impregnacji odzieży specjalnej. Zawiera w sobie profesjonalną pralnico-wirówkę, posiadająca możliwość podłączenia systemu automatycznego dozowania oraz zestaw detergentów do prania, dezynfekcji i impregnacji ubrań specjalnych oraz suszarkę bębnową.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • KASJOPEJA O3 to nowatorskie urządzenie o wszechstronnym działaniu służące do suszenia i ozonowaniaprzedmiotów użytkowych, takich jak: ubrania, buty, węże pożarnicze, oraz różnego rodzaju przedmiotów/środkówochrony osobistej czy drobnego sprzętu technicznego.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Zestaw do dekontaminacji Aparatów Ochrony Dróg Oddechowych. Zawiera w sobie profesjonalną zmywarkę, posiadająca możliwość podłączenia systemu automatycznego dozowania oraz zestaw detergentów do dekontaminacji.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Podkategorie