Szukaj

Uniwersalne narzędzia ratownicze

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Uniwersalne narzędzia ratownicze Ilość produktów w kategorii: 5

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Zestaw interwencyjny SET OF IRONS Paratech Siekiera specjalna TopCutTM Fire Axe w połączeniu z narzędziem Hooligan SPF to najlepsze rozwiązanie aby skutecznie rąbać, wyważać, rozłupywać, przebijać, odkręcać lub ciąć nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Wielofunkcyjne urządzenie burzące PRY-AXE firmy Paratech to odpowiednik popularnego siekierołomu i jeden z najlepiej sprzedających się produktów.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Zaprojektowane do pokonywania przeszkód pojawiających się na drodze służb prewencyjnych, udarowe narzędzie ratownicze PRT, będące naturalnym rozwinięciem dobrze znanego na rynku polskim HOOLIGAN’a, w sposób znakomity sprawdza się w sytuacjach, gdy koniecznym jest błyskawiczne sforsowanie bariery w postaci drzwi, muru z cegieł lub z betonu.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Znane i cenione przez Strażaków z całego świata, uniwersalne narzędzie ratownicze. Służy m.in. do: wywarzania drzwi, wyłamywania zamków, kłódek, wyciągania gwoździ, zamykania kurków, podważania i ukręcania elementów utrudniających akcje ratowniczą. W wersji z końcówką do cięcia blachy, doskonale sprawdza się...

  Więcej Dodaj do zapytania
 • wykonany z hartowanej stali szlachetnej, ekstremalnie trwały, odkuwany w całości – nie posada łączeń, niewielkie wymiary, lekki, poręczny, wielofunkcyjny dożywotnia gwarancja producenta długość – 38,1 cm masa – 1,4 kg

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów