Szukaj

Hydranty wewnętrzne DN25 ROP

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Hydranty wewnętrzne DN25 ROP Ilość produktów w kategorii: 5

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Hydrant wewnętrzny DN25 z wężem półsztywnym 25mm z miejscem na ręczny ostrzegacz pożarowy ROP. Otwory przyłączeniowe są zaślepione i umożliwiają podłączenie do instalacji zasilającej 1” i 2”, oferują sześć możliwości podłączeń: z boku, z tyłu, z góry. Ciśnienie pracy od 0,2 do 1,2 MPa.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Hydrant wewnętrzny DN25 z wężem półsztywnym 25mm z miejscem na gaśnicę obok zwijadła oraz ręczny ostrzegacz pożarowy ROP. Otwory przyłączeniowe są zaślepione i umożliwiają podłączenie do instalacji zasilającej 1” i 2”, oferują sześć możliwości podłączeń: z boku, z tyłu, z góry. Ciśnienie pracy od 0,2 do 1,2 MPa.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Hydrant wewnętrzny DN25 z wężem półsztywnym 25mm z miejscem na gaśnicę pod zwijadłem oraz miejscem na ręczny ostrzegacz pożarowy ROP. Otwory przyłączeniowe są zaślepione i umożliwiają podłączenie do instalacji zasilającej 1” i 2”, oferują sześć możliwości podłączeń: z boku, z tyłu, z góry. Ciśnienie pracy od 0,2 do 1,2 MPa.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Hydrant wewnętrzny DN25 z wężem półsztywnym 25mm wykonanie boczne, z miejscem na ręczny ostrzegacz pożarowy ROP. Otwory przyłączeniowe są zaślepione i umożliwiają podłączenie do instalacji zasilającej 1” i 2”, oferują możliwość podłączenie z góry. Ciśnienie pracy od 0,2 do 1,2 MPa.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Hydrant wewnętrzny DN25 z wężem półsztywnym 25mm wykonanie boczne, z miejscem na gaśnicę pod zwijadłem oraz miejscem na ręczny ostrzegacz pożarowy ROP. Otwory przyłączeniowe są zaślepione i umożliwiają podłączenie do instalacji zasilającej 1” i 2”, oferują możliwość podłączenie z góry. Ciśnienie pracy od 0,2 do 1,2 MPa.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów