Szukaj

Przyrządy zaciskowe

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Przyrządy zaciskowe Ilość produktów w kategorii: 5

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Przyrząd zaciskowy z rączką dla prawo i leworęcznych. Przeznaczony do wychodzenia po linie oraz ewentualnie do systemów do wyciągania. Ergonomiczna i szeroka rączka pokryta elastomerem zapewnia jednocześnie wygodny i mocny uchwyt. Dolne otwory: do mocowania pętli nożnej FOOTPRO (przy pomocy karabinka maillon rapide) oraz do wpinania lonży SPELEGYCA.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Awaryjny przyrząd zaciskowy  Ekstremalnie zwarty i lekki.  Wielofunkcyjny: systemy do wyciągania, do wychodzenia po linie. Szczelina w obudowie - do usuwania błota i zanieczyszczeń.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • SHUNT używany jest do autoasekuracji "wycofu" ze ściany na podwójnej linie (wpięty pod ósemką lub Reverso) albo zjazdu/wychodzenia (autoasekuracja na drugiej linie). Zastępuje węzły samozaciskowe (prusik).

  Więcej Dodaj do zapytania
 • FOOTAPE : Waga: 76 g Wyposażona w klamrę mini DoubleBack do błyskawicznej regulacji długości Stosowana wraz z ASCENSION lub BASIC.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Przyrząd zaciskowy CROLL Przyrząd zaciskowy Croll stosowany razem z ASCENSION (przyrząd z rączką) do wychodzenia po linie. Można go również używać z przyrządem zaciskowym BASIC.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów