Szukaj

Filtry i pochłaniacze

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Filtry i pochłaniacze Ilość produktów w kategorii: 21

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 21 elementów
 • Pochłaniacz służy do ochrony przed: parami organicznymi, gazami nieorganicznymi, gazami kwaśnymi, amoniakiem i pochodnymi. Może być używany z półmaskami i maskami serii 3M 6000, półmaskami serii 7500. Może być stosowany z filtrami serii 3M 5000.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtr F 21/80-P3 wraz z częścią twarzową z łącznikiem (gwint Rd 40x1/7 cala) służy do ochorony układu oddechowego przed cząstkami stałymi o wysokim stopniu rozdrobnienia, mgłami i aerozolami cieczy o mikronowych wymiarach cząsteczek.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtr przeciwpyłowy klasy P2 Serii 2125 chroniący przed cząstkami stałymi. Cząstki o koncentracji do 10 x NDS. 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtr Sundstrom klasy A1B1E1 do masek i półmasek Sundstrom. Długa żywotność i bardzo małe opory filtrowania. Służy do ochrony przed parami i gazami organicznymi, parami i gazami nieorganicznymi i kwaśnymi (stężenie do 0,1% objętości).

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtr Sundstrom klasa A2B2E2 do masek i półmasek Sundstrom. Długa żywotność i bardzo małe opory filtrowania. Służy do ochrony przed parami i gazami organicznymi, parami i gazami nieorganicznymi i kwaśnymi (stężenie do 0,5% objętości).

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtropochłaniacz FP 211/1-P3/B po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala) służy do ochrony układu oddechowego przed parami i gazami nieorganicznymi (z wyjątkiem tlenku węgla) oraz pyłami, dymami i mgłami. 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtropochłaniacz FP 211/1-P3/K po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala) służy do ochrony układu oddechowego przed amoniakiem i jego pochodnymi oraz pyłami, dymami i mgłami.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtropochłaniacz FP 211/1-P3/W po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala) służy do ochrony układu oddechowego przed związkami organicznymi, nieorganicznymi z wyjątkiem CO, gazami i parami kwaśnymi, amoniakiem i jego pochodnymi.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtropochłaniacz FP 211/1-P3/A po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala) służy do ochrony układu oddechowego przed związkami organicznymi oraz pyłami, dymami i mgłami. Ochrona obejmuje związki organiczne

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtropochłaniacz FP 211/1-P3/E po skompletowaniu z częścią twarzową (gwintem Rd 40x1/7 cala) służy do ochrony układu oddechowego przed dwutlenkiem siarki, gazami i parami kwaśnymi oraz pyłami, dymami i mgłami.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtropochłaniacz FP 211/1-P3/Hg po skompletowaniu z odpowiednią częścią twarzową wyposażoną w łącznik z gwintem Rd 40x1/7 cala (EN-148-1) służy do ochrony układu oddechowego przed parami rtęci oraz pyłami, dymami i mgłami. Ochrona obejmuje pary rtęci o stężeniu objętościowym w powietrzu nie przekraczającym 13 ,1 mg/m3 , a zawartość tlenu wynosi minimum...

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Filtropochłaniacz FP 211/1-P3/NO po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala) służy do ochrony układu oddechowego przed tlenkami azotu (o stężeniu w powietrzu nie przekraczającym 0,25%) oraz pyłami, dymami i mgłami.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pochłaniacz A1 par i gazów substancji organicznych wrzących w temperaturze powyżej 65oC do półmaski SECURA 2000.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pochłaniacz par i gazów typu SECURA 2000 ABEK1 zabezpieczają przed parami i gazami substancji organicznych i nieorganicznyCH (bez dwutlenku węgla), dwutlenkiem siarki, amoniakiem i jego pochodnymi organicznymi.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pochłaniacz P 21/1-A po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala), służy do ochrony układu oddechowego przed związkami organicznymi, których stężenie objętościowe w powietrzu nie przekracza 0,5%, a zawartość tlenu wynosi minimum 17% obj.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pochłaniacz P 21/1-B po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala), służy do ochrony układu oddechowego przed związkami nieorganicznymi, których stężenie objętościowe w powietrzu nie przekracza 0,5%, a zawartość tlenu wynosi minimum 17% obj.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pochłaniacz P 21/1-E po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala), służy do ochrony układu oddechowego przed dwutlenkiem siarki, gazami i parami kwaśnymi, jeżeli ich stężenie w powietrzu < 0,5%, a zawartość tlenu wynosi > 17 % obj.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pochłaniacz P 21/1-K po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala), służy do ochrony układu oddechowego przed amoniakiem i jego pochodnymi, gdy ich stężenie w powietrzu nie przekracza 0,5%, a zawartość tlenu wynosi minimum 17% obj.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pochłaniacz P 21/1-W po skompletowaniu z częścią twarzową (gwint Rd 40x1/7 cala) służy do ochrony układu oddechowego przed związkami organicznymi, nieorganicznymi, gazami i parami kwaśnymi oraz amoniakiem.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pochłaniacze par i gazów po skompletowaniu z odpowiednio dobraną częścią twarzową stanowią indywidualny sprzęt ochrony układu oddechowego.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 20 z 21 elementów