Szukaj

Maski całotwarzowe wielokrotnego użytku

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Maski całotwarzowe wielokrotnego użytku Ilość produktów w kategorii: 5

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Maska 3M serii 6000 w połączeniu z szeroką gamą elementów oczyszczających (pochłaniacze i filtropochłaniacze serii 6000, filtry serii 2000 i serii 5000) zapewnia ochronę i wygodę użytkowania. Bardzo lekka, zapewniającego wysoki komfort. Różne rozmiary.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Maska 3S komfortowa, łatwa komunikacja poprzez membranę rozmówczą, niewielka waga, niski opór przepływu powietrza, dobra widoczność. Dostępna z adapterem na gwint EN 148 oraz w wersji nadciśnieniowej na gwint M45x3 lub szybkozłącze MSA.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Maska MT 213/2 wraz z pochłaniaczami, filtrami oraz urządzeniami wężowymi, wyposażonymi w łącznik Rd 40x1/7 cala, służy do ochrony układu oddechowego, twarzy, oczu i skóry, przed parami i gazami, pyłami, mgłami i aerozolami. Różne rozmiary.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • PANAREA 7000 jest wysokiej klasy maską pełnotwarzową, która po skompletowaniu z odpowiednimi pochłaniaczami służy do ochrony układu oddechowego przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi występującymi w powietrzu.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Maska pełnotwarzowa Ultra Elite z łącznikiem EN148 do elementów oczyszczających (aparaty powietrzne na sprężone powietrze, urządzeń wentylatorowych). Pięciopunktowe zaczepienie nagłowia z gumy lub nomexu. Dostępna w dwóch rozmiarach, w kilku wersjach.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów