Szukaj

Półmaski wielokrotnego użytku

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Półmaski wielokrotnego użytku Ilość produktów w kategorii: 6

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Półmaska wielokrotnego użytku 3M 7500 do ochrony układu oddechowego przed cząstkami stałymi, gazami i parami. Zbudowana z miękkiego silikonowego materiału zapewnia użytkownikowi komfort. Opatentowany zawór wydechowy 3M zmniejsza opory wydychania.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Półmaski 3M Serii 6000 zaprojektowano dla użytkowników preferujących stosowanie części twarzowych o minimalnych wymogach konserwacyjnych wraz z wymiennymi elementami oczyszczającymi

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Półmaska MP 12/5 po skompletowaniu z filtrem klasy P2 o średnicy 100 mm przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed pyłami i aerozolami, wyposażona jest w dwa łączniki puszkowe dostosowane do mocowania filtrów o wymiarach 100 mm.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Półmaska MP 12/5 G po skompletowaniu z pochłaniaczami lub filtrami przeznaczona do ochrony przed parami, gazami i pyłami. Wyposażona jest w dwa łączniki puszkowe dostosowane do pochłaniaczy 77/5 x 25 mm oraz pochłaniaczy z filtrami o wymiarze 78 mm.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Półmaska z łącznikiem gwintowym Rd 40x1/7 cala, przeznaczona do kompletowania z elementem oczyszczającym posiadającym połączenie gwintowe. Element oczyszczający można mocować bezpośrednio w gnieździe lub z użyciem węża oddechowego ŁW 2/3.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Półmaska dwufiltrowa SECURA przystosowana do umieszczenia filtrów przeciwpyłowych, pochłaniaczy par i gazów, wkładów filtrujących P2SL i P3 przeciwko pyłom, dymom i mgłom toksycznym. Wbudowany zawór wdechowy. Regulowany system zapinania.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów