Szukaj

EISEMANN

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

EISEMANN W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Agregaty ECOLINE
  Prosta i solidna konstrukcja, profesionalny silnik oraz niska waga, dają doskonałe napięcie, wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz
 • Agregaty PROFILINE
  Linia Profiline to zasilanie na wysokim poziomie. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością oraz mocą, która ułatwi ciężką pracę. Duży zbiornik paliwa umożliwia nawet do 15 godzin pracy bez tankowania. Solidna konstrukcja zapewnia stabilną pracę nawet w trudnych warunkach. Prosta obsługa umożliwia pezproblemową pracę.
 • Agregaty HIGH PROTECTION
  Bezpieczeństwo i niezawodność w zastosowaniu profesionalnym, nowoczesność, mocne silniki benzynowe i diesel, specjalnie opracowane bezszczotkowe alternatory synchroniczne z wbudowanym elektronicznym regulatorem napięcia, zapewnia doskonałe kwalifikacje do działania na budowach, w sektorach przemysłowych, hondlowych oraz do użytku prywatnego. Najważniejsze cechy to: redukcja emisji spalin, niskie zużycie paliwa, niski poziom szumów operacyjnych oraz chrona IP54
 • Agregaty TOPLINE
  Wyciszone agregaty Toplinie, zostały stworzone w szczególności, do pracy na obszarach wrażliwych na hałas, gdzie przebywa dużo ludzi.
 • Agregaty spawalnicze
  Agregaty spawalnicze EISEMANN służą do intensywnej eksploatacji w stosunku 65% pracy agregatu jako źródło prądu, 35% pracy jako spawarka w 100% trybie spawania. Oznacza to, że urządzenie zapewnia prąd spawania nie mniejszy niż jest podany na tabliczce znamionowej, w okresie normalnej pracy urządzenia. Agregaty spawalnicze EISEMANN umożliwiają ciągłą pracę (spawanie ręczne) bez odrywania elektrody.
 • Agregaty DIN dla Straży
  Cechą główną agregatów prądotwórczych w wersji DIN HIGH PROTECTION jest możliwość wykorzystania ich zawsze i wszędzie, bo czyż ratownik może zaplanować warunki, jakie będą panowały w akcji jutro, za tydzień czy za rok? Chyba NIE! Dlatego z inicjatywą stworzenia specjalnego agregatu dla strażaków wyszedł założyciela firmy Ernst Eisemann.Wymagania jakościowe nowego standardu agregatów DIN EISEMANN stały się inspiracją dla twórców normy DIN, obowiązującej z później wprowadzonymi zmianami po dzień dzisiejszy. Obecnie nasze agregaty prądotwórcze zaliczane są do grona najbardziej rozpoznawalnych marek tej branży w Europie.
 • Agregaty militaryjne