Szukaj

Sprzęt gaśniczy

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Sprzęt gaśniczy Ilość produktów w kategorii: 5

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Hydronetka plecakowa HPE-19/M jest wykorzystywana do gaszenia pojedynczych źródeł pożaru. Hydronetka posiada zbiornik o pojemności 19 l i pompkę umożliwiającą wytwarzanie zwartego lub rozproszonego strumienia wody.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Tłumica do gaszenia pożarów traw i ściółki leśnej, zbudowana ze składanej rurki aluminiowej o długości 1500 mm i średnicy 25 mm, zatopionej w wzmocnioną, użebrowaną, gumową część roboczą (245 x 500 mm).     

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Hydronetka plecakowa pianowa HPE-19/S jest wyposażona w profesjonalną ręczną pompę do wytwarzania piany. Pompka posiada wygodny uchwyt połączony z mosiężną komorą osłoniętą plastikowym rękawem. Wbudowany zestaw do wytwarzania piany (mieszalnik i prądownica).

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Hydronetka plecakowa ERGO S1 z lancą dalekiego zasięgu (7-12m), ułatwia akcje gaśnicze na terenach pól, lasów, w górach oraz wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości dotarcia ciężkich wozów strażackich.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Tłumica do gaszenia pożarów traw i ściółki leśnej, zbudowana z teleskopowej rurki aluminiowej o długości 1550 mm i średnicy 25 mm i 30 mm, oraz użebrowanej wzmocnionej części roboczej (275 mm x 490 mm).

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów