Szukaj

Ubrania specjalne dla Straży Leśnych

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Ubrania specjalne dla Straży Leśnych Ilość produktów w kategorii: 7

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Ubranie Leśnik Pro zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o strażakach biorących udział w gaszeniu pożarów na terenach otwartych i leśnych. Ubranie zgodne znormą EN 15614.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Buty specjalne strażackie Primus 21,to jedyny w swoim rodzaju profesjonalny but strażacki do użytku w ekstremalnych warunkach przy zwalczaniu pożarów gwarantujący wysoki stopień bezpieczeństwa.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Nowoczesny hełm przeznaczony do ochrony głowy i oczu podczas czynności wykonywanych przez służby ratownicze, staż pożarną i leśne pogotowia przeciwpożarowe przy zwalczaniu pożaru lasów.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Dräger HPS 3100 – wielofunkcyjny i uniwersalny hełm przeznaczony do różnych zadań służb ratunkowych w trakcie akcji poszukiwawczych i ratowniczych;

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Innowacyjny but z poręcznymi uchwytami bocznymi, wyposażony w najnowszą membranę Sympatex® Moisture-Tech® oraz odporny na przecięcia (3 klasa).

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Eagle FR zawsze stawia na jakość! Kominiarka REGULAR to wersja kominiarki z krótszą częścią ochraniającą klatkę piersiową. Jej kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują komfort użytkowania, potwierdzony przez setki zadowolonych użytkowników.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Maska Eagle FR FireCat jest najbardziej wszechstronną maską ochronną dedykowaną do pożarów w przestrzeniach otwartych. Wszystkie elementy są wykonane z zaawansowanych materiałów ognioodpornych, dzięki czemu Eagle FR FireCat oferuje maksymalną ochronę przed poparzeniami twarzy oraz szyi.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów