Szukaj

Wentylatory przemysłowe przenośne

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2009

Iso

Wyłączna dystrybucja

*Kliknij logo, aby wyświetlić listę produktów

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Wentylatory przemysłowe przenośne Ilość produktów w kategorii: 5

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Wentylator przemysłowy RAMFAN UB20 zasilany sieciowoUrządzenie napowietrzające i odpowietrzające o dużej wydajności (1 392 m3/h), zasilane sieciowo. Łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu. Stosowane głównie w ciasnych pomieszczeniach są najbardziej wydajne.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Wentylator przemysłowy RAMFAN UB20 zasilany akumulatorem 12VUrządzenie napowietrzające i odpowietrzające o dużej wydajności (1 465 m3/h), zasilane akumulatorem. Łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu. Stosowane głównie w ciasnych pomieszczeniach są najbardziej wydajne w swojej klasie.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Wentylator przemysłowy RAMFAN UB30 zasilany sieciowoUrządzenie napowietrzające i odpowietrzające o bardzo dużej wydajności 3,429 m³/h, zasilane sieciowo. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Wentylator przemysłowy RAMFAN  EFi120 zasilany sieciowoUrządzenie napowietrzające i odpowietrzające, o dużej wydajności, zasilane sieciowo. Obudowa wzmocniona jest trudnopalna, odporna na korozję i chemikalia. Wydajność wentylatora wynosi 6 375 m3/h.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Wentylator przemysłowy RAMFAN UB20 M.E.D. to urządzenie napowietrzające i odpowietrzające o dużej wydajności (1 392 m3/h), zasilane sieciowo. Łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu. Stosowane głównie w ciasnych pomieszczeniach są najbardziej wydajne.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów