Szukaj

Poziome liny kotwiczące

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Poziome liny kotwiczące Ilość produktów w kategorii: 16

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • Pozioma lina kotwicząca aramidowa z regulacją długości o średnicy 11 mm zakończona pętlą i kauszą. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej. 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca (lina asekuracji poziomej) o regulowanej długości. Zakończona obustronnie pętlami z kauszą. Materał: lina poliamidowa kręcona o średnicy 16 mm. Regulator (napinacz) długości liny wykonany ze stali ocynkowanej. Urządzenie posiada certyfikat CE.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm zakończona obustronnie pętlami. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm zakończona pętlą i kauszą. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej. 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm zakończona petlą i kauszą. Fabrycznie dołączony zatrzaśnik stalowy AZ 002. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm zakończona pętlą i kauszą. Fabrycznie dołączony zatrzaśnik duraluminiowy AZ 003. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm zakończona pętlą i kauszą. Fabrycznie dołączony zatrzaśnik stalowy AZ 022. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm zakończona pętlą i kauszą. Fabrycznie dołączony zatrzaśnik duraluminiowy AZ 023. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm zakończona kauszami. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm. Fabrycznie dołączone zatrzaśniki stalowe AZ 002. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm. Fabrycznie dołączone zatrzaśniki duraluminiowe AZ 003. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm. Fabrycznie dołączone zatrzaśniki stalowe AZ 002 i AZ 022. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm. Fabrycznie dołączone zatrzaśniki duraluminiowe AZ 003 i AZ 023. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm. Fabrycznie dołączone zatrzaśniki stalowe AZ 022. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie o średnicy 10,5 mm. Fabrycznie dołączone zatrzaśniki stalowe AZ 023. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pozioma lina kotwicząca o regulowanej długości. Zakończona obustronnie pętlami z kauszą. Materał: lina poliamidowa kręcona o średnicy 14 mm. Regulator (napinacz) długości liny wykonany ze stali nierdzewnej. Urządzenie posiada certyfikat CE.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów