Szukaj

Odzież robocza

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Odzież robocza Ilość produktów w kategorii: 6

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Fartuch wykonany z PCV/Poliester/PCV. Z przodu osłania klatkę piersiową, a na wysokości pasa dodatkowo wzmocniony, zawiązywany z tyłu. Długość odpowiednia na tyle, aby woda mogła swobodnie spływać i nie moczyć nóg. Kolory: biały i żółty.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Microgard Ltd (uprzednio Orvec) jest jednym z największych producentów odzieży ochronnej krótkotrwałego użytku na świecie. Od 30 lat wprowadzając na rynek nowe technologie i projekty udoskonala swoje wyroby aby zapewnić najlepszą ochronę i komfort ich użytkownikom.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Kombinezon wykonany z polipropylenu o gramaturze 40g/m2 lub z polipropylenu powleczonego od strony zewnętrznej polietylenem. Rękawy, nogawki i kaptur ściągnięty gumką oraz zamek błyskawiczny przykryty listwą z zapięciem na rzepy.Dostępny tylko kolor Biały ! 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Czapki baseballowe wykonane z bawełny lub bawełny i poliestru. Mają sztywny daszek, regulowany obwód, wywietrzniki. Nadaje się doskonale do wykonania nadruków w części frontowej czapki jak i z tyłu. Dzięki zastosowanej tkaninie czapki te nie kurczą się i nie odbarwiają w praniu. 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Czapki dzianinowe (narciarki) wykonane z podwójnej warstwy anilany z wywiniętym mankietem. Bardzo ciepłe, dobrze dopasowują się do kształtu głowy. Dostępne w różnych kolorach.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Czapki uszanki wykonane są z bawełny i poliestru. Usztywniony daszek, ocieplane wewnątrz pikowaną warstwą bawełny i anilany. Wykonczone wywiniętym mankietem ze sztucznego futerka. Możliwość regulacji napami. Dostępne w różnych kolorach.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów