Brak produktów
Szukaj
Czapka dżokejka w kolorze czarnym, z daszkiem z przodu. Na usztywnionym klejonką przednim elemencie czapki wykonany jest znak OSP. Z tyłu czapki znajduje się zapinka regulująca rozmiar.
Ubranie koszarowe z materiału: bawełna, poliester. Składa się z: czapki, bluzy, spodni oraz kamizelki która wystepuje w dwóch wersjach: z odpinanymi rękawami lub bez rękawów.
Trzewiki specjalne dla kadry dowódczo-sztabowej, wierzchy z bukatów wodoodpornych, podszewka ze skór bydlęcych, lekkie i elastyczne spody z termokauczuku, numeracja: metryczna 23–31 pełne numery i półnumery.
Buty koszarowe wz 982, wierzchy wykokane ze skóry bydlęcej, podszewka ze skór bydlęcych, lekkie i elastyczne spody z termokauczuku, numeracja: francuska 36-48
Zapinanie bluzy na zamek żyłkowy. Dwie kieszenie boczne zapinane na zamki żyłkowe o długości 20 cm dół bluzy wykończony tunelem z gumą sznurkowa i stoperami do regulacji lub gumą o szerokości 3 cm wszytą na stałe.
Koszulka POLO z kołnierzykiem. Zapinana na trzy guziki. Na lewej przedniej części na wysokości piersi znajduje się logo PSP lub OSP. Na plecach jest napis STRAŻ. Logo jak i napis wykonane są metoda haftu komputerowego.
Podkoszulka jest uzupełnieniem do ubrania koszarowego strażaka. Na lewej przedniej części na wysokości piersi znajduje się logo PSP lub OSP. Na plecach jest napis STRAŻ.
Dres sportowy (bluza i spodnie) wykonany z tkaniny poliestrowej „mikrofibra”.
Komplet gimnastyczny - spodenki i koszulka