Szukaj

Kamery termowizyjne

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Kamery termowizyjne Ilość produktów w kategorii: 10

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • FLIR K2 jest najtańszą kamerą termowizyjną na rynku, wśród kamer stworzonych od początku do końca dla strażaków! Lekka i jednocześnie wygodna w użytkowaniu – 3’’ ekran na wysokości wzroku pozwala sprawnie poruszać się w zadymieniu, chwytliwa rękojeść i duży przycisk dają możliwość obsługi kamery nawet w grubych rękawicach.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Najnowocześniejsze rozwiązanie wśród kamer termowizyjnych jest pierwszym kompletnym rozwiązaniem dla strażaków. Jest to kombinacja najlepszego na świecie obrazu termalnego, o rozdzielczości 320 x 240 pikseli z nowoczesnym małym i lekkim designem - umożliwia nagrywanie, robienie zdjęć oraz identyfikację najgorętszych i najzimniejszych miejsc.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Najnowocześniejsze rozwiązanie wśród kamer termowizyjnych jest pierwszym kompletnym rozwiązaniem dla strażaków. Jest to kombinacja najlepszego na świecie obrazu termalnego, o rozdzielczości 240 x 180 pikseli z nowoczesnym małym i lekkim designem.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Najnowsza kamera FLIR K65 spełnia najwyższe standardy i jest w pełni zgodna z normą dla kamer termowizyjnych NFPA 1801:2013. Jest jedyną kamerą FLIR zgodną z normą ANSI/ISA 12.12.01 (klasa I, strefa 2, grupy C i D), dzięki czemu zapewnia bezpieczne użytkowanie w strefach zagrożonych wybuchem. Wyposażona jest także w opatentowanie wyostrzenie obrazu FSX...

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pirometr graficzny FLIR TG165 to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie a legendarnymi kamerami termowizyjnymi FLIR. Urządzenie pozwala, dzięki termowizji, wykryć problemy z temperaturą tam, gdzie normalne radiometry punktowe nie dają sobie rady.  Pracuj szybciej i z większą pewnością, że nie przeoczysz czegoś istotnego.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • FLIR K33 to nowy, łatwy w użyciu model kamery termowizyjnej dla straży, która przy zachowaniu wciąż niskiego poziomu cenowego prezentuje niezwykle wyrazisty obraz i gwarantuje niezawodność w najtrudniejszych warunkach.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Jeśli szukamy wysokiej jakości obrazu bez zbędnych dodatków to kamera Flir K53 jest produktem idealnie wpasowującym się w taką specyfikę. Przystosowany do działań w rękawicach strażackich przycisk WŁĄCZ/WYŁĄCZ sprawnie aktywuje kamerę w trybie podstawowym (TI-Basic).

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Zestaw FLIR K2 z retraktorem.Wymiary retraktora: 120mm×60mm× 40mm FLIR K2 jest najtańszą kamerą termowizyjną na rynku, wśród kamer stworzonych od początku do końca dla strażaków! Lekka i jednocześnie wygodna w użytkowaniu – 3’’ ekran na wysokości wzroku pozwala sprawnie poruszać się w zadymieniu, chwytliwa...

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Zestaw zawiera kamerę termowizyjną FLIR K2 oraz oryginalną walizkę transportową FLIR dla tego modelu.Waga 1.5 kg Wymiary: 375 × 290 × 150 mm

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Zestaw zawiera kamerę termowizyjną FLIR K2 oraz dedykowaną ładowarkę samochodową FLIR do zabudowy.Dane techniczne ładowarki:Temp. ładowania: 0°C do +45°C Złącze ładowarki: USB Micro-B Prąd pracy: 12/24V Napięcie nominalne: 11.1 - 28.0V DC Temp. magazynowania : –40°C to +85°C

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów