Szukaj

Prądownice typu turbo

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2009

Iso

Wyłączna dystrybucja

*Kliknij logo, aby wyświetlić listę produktów

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Prądownice typu turbo Ilość produktów w kategorii: 7

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Prądownica TURBO wyposażona w zawory kulowe przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110o przy stałej wydajności. Przystosowana do łączników Ø25.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica TURBO wyposażona w zawory kulowe przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110o przy stałej wydajności. Przystosowana do łączników Ø52.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica Turbo-P przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110o przy stałej wydajności. Przystosowana do łączników Ø52.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica PW 52/R przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110o. Posiadają możliwość płynnej regulacji wydajności w zakresie od 0 do 500 l/min

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica uniwersalna przeznaczona jest do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego. Posiada możliwość płynnej regulacji wydajności. Przystosowana do łączników Ø52.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica Turbojet przeznaczona jest do stosowania na zakończenie linii wężowych Ø52 w samochodach wodno-pianowych. Wytwarza strumień wodny: zwarty, rozproszony, zwarty i rozproszony.Prądownica nie posiada regulacji wydajności.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica przystosowana do założenia nakładki pianowej dzieki czemu uzyskujemy zestaw pianowy do piany cięzkiej klasy S-2 (PP-2) o wydajności 200 l/min. Prądownica posiada skokową regulację wydajności w zakresie 100 - 400 

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów