Szukaj

Prądownice typu turbo

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Prądownice typu turbo Ilość produktów w kategorii: 11

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Prądownica TURBO wyposażona w zawory kulowe przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110o przy stałej wydajności. Przystosowana do łączników Ø25.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica TURBO wyposażona w zawory kulowe przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110o przy stałej wydajności. Przystosowana do łączników Ø52.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica Turbo-P przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110o przy stałej wydajności. Przystosowana do łączników Ø52.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica PW 52/R przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110o. Posiadają możliwość płynnej regulacji wydajności w zakresie od 0 do 500 l/min

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica uniwersalna przeznaczona jest do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego. Posiada możliwość płynnej regulacji wydajności. Przystosowana do łączników Ø52.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica Turbojet przeznaczona jest do stosowania na zakończenie linii wężowych Ø52 w samochodach wodno-pianowych. Wytwarza strumień wodny: zwarty, rozproszony, zwarty i rozproszony.Prądownica nie posiada regulacji wydajności.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica przystosowana do założenia nakładki pianowej dzieki czemu uzyskujemy zestaw pianowy do piany cięzkiej klasy S-2 (PP-2) o wydajności 200 l/min. Prądownica posiada skokową regulację wydajności w zakresie 100 - 400 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica Turbomatic - jedna z najpopularniejszych na rynku prądownic typu TURBO. Jej główną zaletą jest możliwość regulacji zarówno kąta bryłowego podawanego prądu wody, jak i wydajności prądownicy.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Turbo Master to prądownica z regulowaną wydajnością. Pozwala uzyskać trzy rodzaje strumienia, płynnie regulować kąt rozwarcia strumienia rozproszonego, a także posiada zintegrowaną funkcję oczyszczania (płukania).

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Nakładka pianowa do prądownic typu Turbo AWG służy do wytwarzania piany ciężkiej. Może być stosowana ze wszystkimi rodzajami środków pianotwórczych. Posiada szybki oraz bezpieczny system nakładania z mechanizmem blokującym.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Środek zwilżający umieszczany w prądownicy w dedykowanym specjalnym koszyku.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów