Szukaj

Prądownice wodne

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Prądownice wodne Ilość produktów w kategorii: 5

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Prądownica przeznaczona do wytwarzania różnych rodzajów strumieni wodnych. Prądownica ma zastosowanie w akcjach, gdzie niezbędne jest wytwarzanie strumieni mgłowych. Przystosowana do łączników Ø52.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica przeznaczona do wytwarzania różnych rodzajów strumieni wodnych. Prądownica ma zastosowanie w akcjach, gdzie niezbędne jest wytwarzanie strumieni mgłowych. Przystosowana do łączników Ø75.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych. Może być stosowana jako zakończenie linii wężowych w samochodach gaśniczych oraz motopompach. Przystosowana do łączników Ø52.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prądownica przeznaczona do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych. Może być stosowana jako zakończenie linii wężowych w samochodach gaśniczych oraz motopompach. Przystosowana do łączników Ø75.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Kaskadowa prądownica prosta RADIKAL#1 jest urządzeniem zaprojektowanym do wykorzystania tam, gdzie trzeba prowadzić działania przy ciśnieniu niewystarczającym do zasilenia prądownicy typu TURBO oraz w sytuacjach, w których liczy się znaczna wydajność stosowanych prądów gaśniczych, a nie występuje potrzeba podawania prądów rozproszonych.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów