Szukaj

Smoki ssawne

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Smoki ssawne Ilość produktów w kategorii: 7

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Kosz stalowy wykonany w całości z siatki z drutu stalowego ocynkowanego, przeznaczony do zabezpieczenia linii ssawnych Ø110 i Ø75 przed przedostaniem się zanieczyszczeń do motopomp i pomp pożarniczych.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Pływak przeznaczony jest do utrzymywania smoka ssawnego płytko pod powierzchnią lustra wody, gdzie zawiera ona najmniej zanieczyszczeń. Obudowa wykonana jest całkowicie z tworzywa wypełnionego styropianem.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Smok ssawny prosty 110 stanowi początek lini ssawnej i służy do zabezpieczenia węży ssawnych przed dostaniem się zanieczyszczeń. Posiada zawór zwrotny i kółko na linkę sprzężoną z dźwignią do otwierania zaworu. Wyposażony jest w nasadkę wielkości 110.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Smok ssawny prosty 52, służy do zakończenia linii ssawnej i ma zapobiegać dostawaniu się nieczystości do linii. Posiada zawór zwrotny i kółko na linkę sprzężoną z dźwignią do otwierania zaworu. Ponadto posiada ucho do mocowania pływak.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Smok ssawny prosty 75, służy do zakończenia linii ssawnej i ma zapobiegać dostawaniu się nieczystości do linii. Posiada zawór zwrotny i kółko na linkę sprzężoną z dźwignią do otwierania zaworu. Ponadto posiada ucho do mocowania pływak.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Smok ssawny skośny 110 stanowi początek linii ssawnej i służy do zabezpieczenia węży ssawnych prze dostaniem się zanieczyszczeń. Konstrukcja smoka jest szczegółnie przystosowana do wypompowywania wody z piwnic do poziomu 20 mm.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Smok ssawny skośny służy jako początek linii ssawnej Ø75 i do zabezpieczenia urządzeń przed dostaniem się różnych zanieczyszczeń. Smok jest przydatny do wypompowywania wody z pomieszczeń.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów