Szukaj

Hełmy strażackie

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Hełmy strażackie Ilość produktów w kategorii: 11

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Przeznaczony jest do zapewnienia ochrony głowy przed zagrożeniami, które mogą wystąpić podczas zwalczania pożarów w pomieszczeniach, budynkach i innych budowlach w czasie pożarów i akcji ratowniczo gaśniczych.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Opracowany przy udziale strażaków z całego świata, model Gallet F1 XF ustanawia nowy standard dla strukturalnych hełmów strażackich. Zapewnia nowy wymiar ochrony, funkcjonalności, komfortu użytkowania i modułowości. 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Nowoczesny hełm przeznaczony do ochrony głowy i oczu podczas czynności wykonywanych przez służby ratownicze, staż pożarną i leśne pogotowia przeciwpożarowe przy zwalczaniu pożaru lasów.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Z wzmocnionym systemem absorbcji uderzeń i nowej osłonie twarzy zachowuje unikalny styl i zapewnia możliwości i wymagania stawiane hełmom strażackim na całym świecie. Dopuszczony zgodnie z nową normą EN443 :2008 W skład zestawu wchodzi: Hełm oraz osłona karku (kołnierz)

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Nowoczesny hełm strażacki spełniający wymagania normy EN 443:2008 przeznaczony dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej jak i Ochotniczej Straży pożarnej.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Posiada Świadectwo Dopuszczenia nr 2983/2017 wydane przez CNBOP w Józefowie Hełm typu B, przeznaczony dla strażaków do stosowania podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, a zwłaszcza podczas walki z ogniem w budynkach i innych obiektach

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Posiada Świadectwo Dopuszczenia nr 983/2017 wydane przez CNBOP w Józefowie Hełm typu B, przeznaczony dla strażaków do stosowania podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, a zwłaszcza podczas walki z ogniem w budynkach i innych obiektach

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Hełm strażacki Calisia Vulcan typ CV 102 T przeznaczony jest dla strażaków do stosowania podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, a zwłaszcza podczas walki z ogniem w budynkach i innych obiektach. Jest to hełm z pojedynczą osłoną twarzy – przezroczystym wizjerem (bez okularów).

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prezentowany model Hełmu HPS 7000 Pro zawiera  nakarcznik, przyłbicę, wewnętrzne okulary ochronne i zintegrowane adaptery do maski nahełmowej + taśmę odblaskową .

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Prezentowany model Hełmu HPS 7000 Pro zawiera  nakarcznik, przyłbicę, wewnętrzne okulary ochronne i zintegrowane adaptery do maski nahełmowej + taśmę odblaskową,czołową latarkę LED.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Świadectwo Dopuszczenia CNBOPW przypadku zakupu powyżej 4 sztuk możliwość negocjacji cen*Podana cena dotyczy wyłącznie hełmu bez osprzętu. Aby uzyskać informację o cenie różnych konfiguracji, złóż zapytanie przez formularz kontaktowy.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów