Szukaj

Kominiarki

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Kominiarki Ilość produktów w kategorii: 6

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Kominiarka strażacka jednowarstwowa wykonana z dzianiny w kolorze kości słoniowej. Przeznaczona jest dla strażaka w czasie akcji gaszenia pożarów i działań towarzyszących. Jest kompatybilna z aparatem oddechowym, hełmem i ubraniem ochronnym.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Kominiarka strażacka art. KS chroni część twarzy i szyję przed krótkotrwałym działaniem płomienia. Jest przeznaczona dla osoby narażonej na niebezpieczeństwo działania płomienia i ciepła konwekcyjnego – zwłaszcza dla strażaka.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Kominiarka strażacka EAGLE FR PRO to zdecydowanie najlepsza gwarancja bezpieczeństwa, dzięki warstwie zewnętrznej PBI Gold oraz konstrukcji ochraniającej ramiona, barki i klatkę piersiową. Doskonale przylega pod szelkami ubrania specjalnego.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Kominiarka REGULAR LONG to przede wszystkim dłuższa część z przodu, pozwalająca na lepsze dopasowanie i utrzymywanie się kominiarki na miejscu, nawet przy podnoszeniu głowy do góry. Zdecydowany BESTSELLER!

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Kominiarka REGULAR to wersja kominiarki z krótszą częścią ochraniającą klatkę piersiową. Jej kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują niespotykany komfort użytkowania.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Eagle FR zawsze stawia na jakość! Kominiarka REGULAR to wersja kominiarki z krótszą częścią ochraniającą klatkę piersiową. Jej kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują komfort użytkowania, potwierdzony przez setki zadowolonych użytkowników.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów