Szukaj

Aparaty powietrzne, maski i butle

Certyfikat Systemu
Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Iso

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Aparaty powietrzne, maski i butle Ilość produktów w kategorii: 13

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • System AirGo Fix został stworzony w oparciu o noszak AirGo Compact i pasy Pro, Jego trwałość i uniwersalność zapewnia...

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Kiedy szukasz przemysłowego mocnego urządzenia, na którym możesz wesprzeć ciężar prac serwisowych lub operacji ratowniczych

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Przy wysokiej częstotliwości pracy w aparatach powietrznych, komfort użytkowania jest często rozumiany jako zwiększenie ...

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Nowoczesna linia Izolujących Aparatów Oddechowych o Otwartym Obiegu FENZY „AERIS” – zaspakaja potrzeby i wymagania każdego użytkownika.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • X-Pro to najnowszy produkt FENZY SAS, skonstruowany w oparciu o najnowsze technologie i zastosowanie wyposażenia stanowiącego najtrafniejsze połączenie wygody i niezawodności.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • W budowaniu aparatu AirXpress, MSA skoncentrowało się na cechach tych najbardziej istotnych dla bezpieczeństwa i wydajności. Aby sprostać specjalistycznym wymaganiom służb ratunkowych

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Dräger PSS® 3000 jest aparatem powietrznym nowej generacji o wysokiej skuteczności, przeznaczonym dla strażaków. Łącząc komfort z wyjątkową wydajnością pneumatyczną, jest zaprojektowany do zastosowań, gdzie prostota i łatwość są podstawowymi wymogami.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Dräger PSS® 5000 jest aparatem oddechowym o wysokiej skuteczności, zaprojektowanym dla profesjonalnych straży pożarnych. Aparat Dräger PSS® 5000 łączy w sobie zaawansowaną ergonomię z wielorakimi możliwościami konfiguracji, zapewniając służbom ratowniczym komfort i wszechstronność zastosowań oraz spełniając ich wysokie oczekiwania.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Dräger PSS® 7000 jest nową generacją aparatów oddechowych, zaprojektowaną dla profesjonalnych straży pożarnych. Solidny projekt o zoptymalizowanej ergonomii daje wielorakie możliwości konfiguracji w celu dostosowania do indywidualnych wymogów.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Dräger FPS® 7000 Pełnotwarzowa maska Dräger FPS 7000 ustanawia nowe standardy bezpieczeństwa i komfortu noszenia dla strażaków, służb ratowniczych i górników.

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Wykonana jest z czarnej mieszanki gumowej i posiada wizjer z poliwęglanu.  Wersja MSA ULTRA ELITE PS-MaXX jest maską nadciśnieniową z szybkozłączem typu MaXX i przeznaczona jest do aparatów oddechowych z automatem AutoMAXX AS. 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Wykonana jest z czarnej mieszanki gumowej i posiada wizjer wykonany z poliwęglanu. Wersja MSA ULTRA ELITE- H- PS-F1 jest maską nadciśnieniową do mocowania na hełmie z szybkozłączem typu MSA i przeznaczona jest do aparatów oddechowych z automatem LA-96-AS. 

  Więcej Dodaj do zapytania
 • Dräger PSS® 4000 to jeden z najlżejszych, profesjonalnych aparatów oddechowych. Łączy komfort i wyjątkowe właściwości pneumatyczne, dzięki swojej konstrukcji idealnie nadaje się do zastosowań, gdzie łatwość użytkowania ma kluczowe znaczenie. Mimo niewielkiej wagi PSS® 4000 jest wytrzymały, można go szybko założyć. Zapewnia doskonałą ochronę dróg oddechowych.

  Więcej Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów