Szukaj

Kategorie

Wyłączna dystrybucja

*Kliknij logo, aby wyświetlić listę produktów

Zaufali nam

zaufali nam

Wyróżnienia

Możesz pomóc !

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. handlowych
(Olkusz)

Wymagania:

  • uczciwość i pracowitość,
  • kreatywność i komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych.
  • doświadczenie na stanowisku doradcy klienta/handlowca będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Przygotowywanie wycen i ofert dla klientów,
  • Doradztwo produktowe i techniczne oferowanych produktów,
  • Praca w siedzibie firmy w ramach zespołu sprzedażowego,
  • Obsługę obecnych i pozyskiwanie nowych klientów dla firmy.

Oferujemy:

  • Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w stabilnej firmie z 28-letnim doświadczeniem.

Oczekujemy osoby aktywnej, pracowitej , uczciwej i pomysłowej, która będzie częścią naszego zespołu sprzedażowego.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@supron1.com.pl w temacie wiadomości wpisując „Praca Olkusz”.

Prosimy o dopisanie w mailu lub CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty. Nie udzielamy informacji telefonicznych ani mailowych.